Fotók a varsányi Új élet Krisztusban kurzusról

„Arról ismeri meg mindenki, hogy a tanítványaim vagytok, ha szeretettel vagytok egymás iránt.” Jn 13,35

Egy új helyszínen, a Nógrád vármegyei Varsány településen került megrendezésre az Új élet Krisztusban kurzus 15 résztvevővel. Minden várakozásunkat felül múlta az ajándékozó Isten! Elmondásuk alapján mindegyik résztvevő találkozott ezen a hétvégén valamilyen formában Vele. Már ez önmagában eredmény lenne. Ami sokkal fontosabb, hogy oly szeretetteli szféra vett körül bennünket, olyan erős testvéri szeretet, elfogadás és megbecsülés, amely minden szívet megnyitott, és Isten lelke munkálkodott mindenkiben. Egymást szolgáltuk szeretetben. Isten dicsőséges, kegyelmes, szeretetteljes! Hatalmas ajándékot kaptunk!

A kurzuson többen is most szolgáltak először, és ezzel együtt kiválóan a szászvári Pál iskolaközösség segítségével.

Fényképek és részletek a résztvevők tanúságtételeiből: https://szentandras.ujevangelizacio.hu/galeria/fotok-varsanyi-uj-elet-krisztusban-kurzusrol