Házasság

A házassági szándék bejelentését a plébánián a tárgyév január 31-ig kérjük megtenni.

• jegyesvizsgálat és 4-(8) alkalmas jegyes kurzus, amely évente egyszer indul Balassagyarmaton;
  • meghívás: Házas kurzus, Új Élet Krisztusban kurzus, Alpha, Cursillo, Szentlélek szeminárium.

Az együttélők vagy a polgári házasságban élők az Istennel való kapcsolatuk és a keresztény hitük elmélyítéseként, valamint a keresztény életvitel megélése érdekében rendezhetik házasságukat.

Kérjük, hogy ezen űrlap kitöltésével jelezzenek szándékukról, vagy hívják a plébániai telefonszámot: +36 30 20 11 838

Házasságkötés után is szeretettel várjuk a párt a vasárnapi szentmisékre, az egyházi eseményekre és a családos csoportokba.