Viharkár – A templomtető javítása – Kaszálás – Adakozás

Kedves Testvérek!

Június 9-ről 10-re virradóra vihar sújtotta Cserhátsurány és környékét.

A közösségi médiából már mindenki értesülhetett a történtekről.

Hálásan köszönöm a helyreállításban mindazok segítségét, akik a fák és a templomtető törmelékeinek eltakarításában segédkeztek.

A templomtető javítása több százezer Forintba került volna, ha egy jószándékú katolikus testvérünk nem siet a segítségünkre nagylelkű adományával.

Hálás köszönet munkájáért, szolgálatáért és felajánlásáért!
Mindez Isten optikájából szemlélve azt jelenti, hogy az, amit magunkénak gondolunk, a valóságban Isten tulajdona, aki a pillanatnyilag hozzánk tartozó javakat ideiglenesen a rendelkezésünkre bocsátotta.
Amikor pedig adakozásra szólít fel, valójában egyik zsebéből a másikba kívánja saját javait helyezni a mi közreműködésünkkel.

Képek a javításról ITT.

Hálásan köszönöm a templom környékén és a temetőben végzett kaszálási munkálatokat is!

Az Egyházközség közössége továbbra is számít a kétkezi munkában felajánlott adományokra!

Hálásan köszönöm Koplányi Bence plébániai intézőnek a tevőleges jelenlétet és a folyamatok összehangolását.